Семей қ.,
Қайым Мұхамедханов көшесі, 8
8 (7222) 52-48-27
5-8 сынып оқушылар арасындағы «Қызықты биология-2020» атты қалалық олимпиаданың қорытындысы
10-02-2020 14:24
5-8 сынып оқушылар арасындағы «Қызықты биология-2020» атты қалалық олимпиаданың қорытындысы

Облысытық балалар биологиялық орталығында осы жылдың 27 мен 31 қаңтар аралығында 5 - 8 сынып оқушылары арасында биология пәні бойынша «Қызықты биология-2020» атты қалалық олимпиада өткізілді.

Олимпиаданың мақсаты - биология және жаратылыстану пәндері бойынша дарынды балалардың білім деңгейінің дамуы үшін шығармашылық  алаң ұйымдастыру.

Олимпиадаға 41 қала және қала маңайындағы ауыл-аймақтың  жалпы орта білім беретін мектептерінен 236 оқушы қатысты.

Олимпиада сұрақтары 3 кезеңнен тұрды: 1- кезең тест сұрақтары, 2- кезеңде ашық сұрақтар, 3-кезеңде логикалық сұрақтар - оқушылардың  экологиялық тұрғыдағы ой-өрісін анықтау.

            Олимпиада жеңімпаздары:

5- сынып арасында:

І орын-  Тусупова Милана «№ 49 ЖОББМ».

ІІ орын- Попова Мария «№ 9 ЖОББМ»; Амангелдинов Ералы, «№6 гимназия»; Тарников Максим «Н.Г. Чернышевский атындағы № 1 ЖОББМ»; Тлеуханов Ералы «№18 ЖОББМ»; Қаһарман Зарина «Түрксіб  ЖОББМ»; Обуховская Диана «Пригород ЖОББМ».

ІІІ орын- Сиволапов Савелий  «№19 ЖОББМ»; Болатханов Батыр «№20 ЖОББМ»;    Воробьева Дарья «№2 ЖОББМ»; Абдуллаев Ернур «№49 ЖОББМ»; Ерланұлы Ардақ        «Пригород ЖОББМ»; Бекова Даяна «№24 ЖОББМ».

       

6- сынып арасында:

І орын-   Жабағиева Үммігүлсім «№6 гимназия»; Болатхан Аружан «№37 гимназия»;

ІІ орын- Арбадский Андрей «№28 ЖОББМ»; Аргынгазин Нурбек «№18 ЖОББМ»; Лукьяненко Кирилл «Экономикалық лицей»; Зейноллаева Динара «Приречное ЖОББМ».

ІІІ орын-  Карашанов Ислам «№20 ЖОББМ»; Ахметжанов Ансар «№ 31 ЖОББМ»; Эннер Рамина «№35 ЖОББМ»; Танырбергенова Мадина «№49 ЖОББМ» ; Коростелёва Вероника «Жерновка ЖОББМ».

    

7- сынып арасында:

І орын-  Ақылбекова Айдана «№ 47 ЖОББМ»; Фольмер Пётр «Жерновка ЖОББМ».

ІІ орын- Майрбек Айым «№3 ЖОББМ»; Омельченко Ангелина «№31 ЖОББМ»; Кисаменов Алан «№30 ЖОББМ»;

ІІІ место- Сухоруков Виктор «Экономикалық лицей»; Серикова Айым «№39 ЖОББМ».

   

8- сынып арасында:

І орын-  Баширханова Адема «№18 ЖОББМ»; Ақылғалиева Аяжан «Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия».

ІІ орын- Манапова Іңкәр «№22 мектеп-лицей»; Қазезов Елеусіз «Экономикалық лицей»;       Омарова Аяулым «№33 ЖОББМ»; Рыспаев Амир «№49 ЖОББМ».

ІІІ орын- Козенко Анастасия «Озерка ЖОББМ»;  Қабидолда Айзада «Пригород ЖОББМ»;  Балмуханова Аружан «№49 ЖОББМ»; Төлеубекова Сандуғаш «Түрксіб ЖОББМ».